Компанія ТОВ «Техноімпекс» працює на ринку промислової автоматизації з березня 1997р. і є офіційним представником OMRON EUROPE B.V. в Україні.

У своїй діяльності компанія розвиває кілька напрямків: поставка та технічна підтримка обладнання OMRON і Yaskawa, розробка та впровадження проектів по автоматизації технологічних процесів, розробка і виробництво спеціалізованого обладнання, розробка і випуск електронних виробів, розробка та впровадження програмного забезпечення для автоматизації. Також фахівці нашої компані проводять кваліфіковане навчання технічних фахівців з урахуванням індивідуальних запитів і рівня підготовки.


Про корпорацію OMRON

Компанія OMRON, засновник пан Кадзума Татеісі (Kazuma Tateisi) сформулював концепцію і встановив девіз компанії в 1959 році. В епоху, коли більшість компаній витрачало свої сили і енергію виключно на збільшення обсягу продажів і витягується прибутку і прагнуло до підвищення продуктивності і ефективності, компанія OMRON, випереджаючи свого часу, виступала за співіснування з суспільством і соціальну відповідальність корпорацій.