Протягом багатьох років роботи в області автоматизації, фахівцями нашої компані було розроблено, виготовлено і ведено в експлуатацію безліч об’єктів в різних галузях промисловості: тютюнова промисловість, кондитерська, гірничодобувна, машинобудівна, виробництво гумотехнічних виробів і т.д. Нижче наводиться інформація про деяких роботах виконаних нами.


Станція управління ліфтами з регульованим приводом

Дана станція управління призначена для управління ліфтами з регульованим приводом. Число обслуговуються зупинок до 10. Станція забезпечує режими роботи: управління з машинного приміщення, ревізії, нормальну роботу, режим парковки, пожежної небезпеки та спарену роботу. Може застосовуватися для житлових приміщень і адміністративних будівель. Має простий інтерфейс користувача, забезпечує ведення логу несправностей, налаштування здійснюється невеликою кількістю параметрів. Незважаючи на простоту схеми, при необхідності, функціональні можливості легко розширюються, а конфігурація адаптується під конкретне обладнання.


Лінія виробництва сендвіч панелей.

Фахівцями компанії «Техноимпекс» проведена робота з комплексної автоматизації лінії по виробництву сендвіч панелей: розробка технічної документації, розробка програмного забезпечення для ПЛК всіх технологічних ділянок, розробка програм для керівників терміналів, конфігурація інформаційних мереж і узгодження роботи всіх мережевих пристроїв (приводів, контролерів, терміналів ), стикування на програмному рівні обладнання різних виробників. Після проведення всього комплексу робіт, лінія успішно запущена в роботу, а керуючі програми забезпечили необхідну якість продукції, що випускається.


Диспетчеризація дробильної фабрики на Гірничо-збагачувальному комбінаті.

Дробильна фабрика гірничо-збагачувального комбінату є комплексом технічних споруд і механізмів. Протяжність технологічної лінії близько 10 км. Частина обладнання знаходиться під землею, а частина безпосередньо в кар’єрі. Управління та технічне обслуговування такого об’єкта без сучасних засобів автоматизації надзвичайно складно. Наші фахівці розробили, змонтували і ввели в експлуатацію нову, сучасну систему диспетчеризації яка дозволяє одному диспетчеру керувати роботою всієї фабрики, швидко визначати місце і характер несправності, візуально контролювати прооцесс розвантаження БелАЗ безпосередньо в кар’єрі. Всі роботи по впровадженню, проводилися без зупинки роботи фабрики.


Система управління турбокомпресором К-500.

Компанією «Техноімпекс» розроблена система управління і протипомпажного захисту для турбокомпресорів на базі обладнання Omron. Дана система автоматично керує процесом запуску копрессор, регулюванням тиску в залежності від тиску в магістралі і розвантаженням. На всіх етапах контролюється положення робочої точки і запобігає перехід її в зону помпажа. Передбачена групова робота компресорів. Вся інформація про стан обладнання, показники датчиків, робоча точка, відображається на сенсорній графічній панелі оператора безпосередньо на місці. Додатково, інформація виводиться на комп’ютер в приміщення чергового персоналу.     


Модернізація електрообладнання крокуючого екскаватора.

Для крокуючого екскаватора нами розроблено і поставлено ряд пристроїв. Пристрій плавного розгону високовольтного головного двигуна. Цей пристрій, дозволяє плавно розігнати ротор головного мотора до підсинхронної швидкості і потім керувати подачею 6кВ. Тим самим забезпечується безударне включення, запобігається спрацьовування релейного захисту та повторні пуски, які призводять до поломок обладнання. Додатково нами розроблений комплект: джерело живлення бортової мережі 100В 250А і джерело струму збудження головного мотора 50В 350А. Даний комплект дозволяє демонтувати механічні пристрої (мотор і генератори), спростити обслуговування і підвищити надійність роботи екскаватора. Все обладнання, виготовлене нашими фахівцями, працює в важких умовах: відкритий кар’єр, коливання температури в машинному приміщенні досягають від -20 взимку до +80 влітку, вібрація, пил.