наш досвід не на словах,
а в реалізованих проектах

Протягом багатьох років роботи в області автоматизації, фахівцями компанії ТОВ “Техноімпекс”  було розроблено, 

виготовлено і ведено в експлуатацію більше 100 проектів.  Технічні рішення, які втілюються в життя, відповідають сучасним світовим тенденціям розвитку

систем автоматизації  та задовольняють потреби широкого спектра замовників в різних галузях промисловості.

Модернізація пакувальних машин

ТОВ «Техноімпекс» спільно з нашими партнерами ТОВ “Інжинірингова компанія “Тередо””, було модернізовано обладнання та системи керування машинами купажного відділення (на яких встановлено обладнання виробництва фірми Siemens) і пакувальними машинами типу Bossar та Mespack (на яких встановлено обладнання виробництва фірми Omron) цеху з виробництва приправ.

Автоматизована система розпізнавання напряму коробок

Система розпізнавання напряму коробок призначена для виявлення – з якого напряму прийшла коробка, розташована перед принтером, та запису відповідної інформації в базу даних (БД). 

 

Система розрахована на одночасний контроль по трьом конвеєрним лініям.

 

 

Система Управління обладнанням складу готової продукції включаючи модернізацію системи диспетчеризації

Фахівцями компанії ТОВ «Техноімпекс», було успішно реалізовано капітальний ремонт системи управління електроустаткуванням СГП-1, включаючи модернізацію мікропроцесорної системи автоматизованого диспетчерського управління технологічним процесом транспортування готової продукції на СГП-1 і до погрузбункеру для завантаження у вагони.

модернізація електрообладнання  крокуючого екскаватора

Для крокуючого екскаватора нами розроблено і поставлено ряд пристроїв. Пристрій плавного розгону високовольтного головного двигуна. Цей пристрій, дозволяє плавно розігнати ротор головного мотора тим самим забезпечується безударне включення, запобігається спрацьовування релейного захисту та повторні пуски, які призводять до поломок обладнання. 

Додатково нами розроблений комплект: джерело живлення бортової мережі 100В 250А і джерело струму збудження головного мотора 50В 350А. Даний комплект дозволяє демонтувати механічні пристрої (мотор і генератори), спростити обслуговування і підвищити надійність роботи екскаватора. 

 

Все виготовлене обладнання, працює в важких умовах: відкритий кар’єр, коливання температури в машинному приміщенні від -20 до +80, вібрація, пил.

Система автоматичного контролю пакувальної тари

Система призначена для автоматичного контролю пакувальної тари за наявним штрих-кодом на автоматичних лініях пакування чаю. 

 

Система забезпечує наступні функціональні можливості: 

 • контроль з можливістю одночасного контролю до чотирьох ліній; 
 • контроль за штрих-кодом з можливою зупинкою кожної окремої лінії; 
 • контроль за перебігом процесу за допомогою сенсорного терміналу; 
 • створення бази даних продуктів, які виробляються на кожній лінії; 
 • індикацію про результат сканування штрих-коду продукту; 
 • блокування доступу стороннім персоналом.

Диспетчеризація дробильної фабрики на Гірничо-збагачувальному комбінаті 

Дробильна фабрика гірничо-збагачувального комбінату є комплексом технічних споруд і механізмів. Протяжність технологічної лінії близько 10 км. Частина обладнання знаходиться під землею, а частина безпосередньо в кар’єрі. Управління та технічне обслуговування такого об’єкта без сучасних засобів автоматизації надзвичайно складно. 

 

Наші фахівці розробили, змонтували і ввели в експлуатацію нову, сучасну систему диспетчеризації яка дозволяє одному диспетчеру керувати роботою всієї фабрики, швидко визначати місце і характер несправності, візуально контролювати процес розвантаження БелАЗ безпосередньо в кар’єрі. Всі роботи по впровадженню, проводилися без зупинки роботи фабрики.

Система управління  турбокомпресором К-500

Компанією “Техноімпекс” розроблена система управління і протипомпажного захисту для турбокомпресорів. Дана система автоматично керує процесом запуску компресор, регулюванням тиску в залежності від тиску в магістралі і розвантаженням. На всіх етапах контролюється положення робочої точки і запобігає перехід її в зону помпажа. Передбачена групова робота компресорів. 

 

Вся інформація про стан обладнання, показники датчиків, робоча точка, відображається на сенсорній графічній панелі оператора безпосередньо на місці. Додатково, інформація виводиться на комп’ютер в приміщення чергового персоналу.

автоматизація системи водопідготовки

Система управління забезпечує роботу 17 блоків лінії водопідготовки за заданим алгоритмом з контролем наступних технологічних параметрів: 

 • мутності, тиску та рівня води; 
 • вмісту хлору в воді; 
 • окислювально-відновлювального потенціалу води; 
 • питомої електропровідності води. 

Крім того, система забезпечує керування: насосів та пристроїв плавного пуску; електромагнітних клапанів подачі води; ультрафіолетових ламп.

Лінія виробництва сендвіч панелей 

Фахівцями компанії “Техноімпекс” проведена робота з комплексної автоматизації лінії по виробництву сендвіч панелей: 

 • розробка технічної документації, 
 • розробка програмного забезпечення для ПЛК всіх технологічних ділянок, 
 • розробка програм для керівників терміналів, 
 • конфігурація інформаційних мереж і узгодження роботи всіх мережевих пристроїв (приводів, контролерів, терміналів), 
 • стикування на програмному рівні обладнання різних виробників. 

Після проведення всього комплексу робіт, лінія успішно запущена в роботу, а керуючі програми забезпечили необхідну якість продукції, що випускається.